Keily Helimets

Kõik sai alguse umbes 2010 aastal.

Olin lummatud välismaa Youtube “beauty gurudest”. Need jumestused mida nad iseendale videodes tegid olid minu jaoks nii erilised, sest Eestis ei olnud too aeg veel näha nii vingeid meike. Meil polnud saadaval ka paljusid meigitooteid, mis juba USA’s olemas olid. Aga sellest hoolimata olin mina ikkagi nii inspireeritud ja vaimustuses sellest meigimaailmast.

Tihti googeldasin kust ma Youtube’s nähtud tooteid Eestisse tellida saaksin. Nii suur kirg oli meigi vastu —  tahtsin saada parimaks selles valdkonnas. See nõudis tohutut pühendumist ja järjepidevat katsetamist. Ma ei andnud mitte kunagi alla!

2012 läksin elukaaslasega Austraalisse ja ka seal olles vaatasin edasi neid videosid ning seal olles tekkis ka võimalus osta meigitooteid mida Eestis saadaval ei olnud. See pani eriti silmad särama, et saan oma meigikollektsooni täiendada toodetega mis Youtube’s nägin.

2013 tulime Austraaliast tagasi ja 2014 tegin otsuse, et lähen päriselt kooli jumestust õppima, et veelgi targemaks saada.

Kõik see oli nii põnev — olla koolis kus kõik tiirleb põnevate toodete ja tehnikate ümber, et luua kunsti naiste peal. Kui seda teha hingega… sealjuures panna kaua harjutatud tehnikad, suurepärased tooted ja ilumeel töösse, siis saab nii kaunilt rõhutada naise ilu.

Tänaseks olen enamuse oma täiskasvanu elust seda tööd teinud ja tunnen, et see ongi minu kutsumus. Tunnen end enesekindlalt ja hästi seda tööd tehes.

Kuna see on loominguline töö, siis see ei ole kunagi igav, alati iga uue kliendiga saab luua midagi uut.

Seega kui tunned, et vajad abi oma meigioskuste arendamiseks või lihtsalt soovid minu käekirja oma näol nautida siis olen Sinu jaoks olemas!

AASTAT JUMESTAJA KOGEMUST
0

KOOL

0
    0
    Ostukorv
    Sinu Ostukorv On TühiTagasi Poodi
    Scroll to Top